zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert Oferty mieszkań na wynajem

sortuj

Chcesz znaleźć odpowiednie lokum i szukasz np. niedrogiej, przytulnej kawalerki na przedmieściach Warszawy? A może chcesz wprowadzić się do nowoczesnego apartamentu w centrum miasta? Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Zapoznaj się ze szczegółowymi opisami technicznymi zamieszczonymi w ogłoszeniach i znajdź swój nowy, wymarzony dom! Wybieraj spośród dziesiątek atrakcyjnych nieruchomości na wynajem krótkoterminowy zlokalizowanych w różnych rejonach stolicy - również na Mokotowie oraz Ursynowie.

Dlaczego my

Najważniejszy jest czas!

Dokładamy wszelkich starań aby każda nieruchomość znalazła odpowiedniego najemcę w możliwie najkrótszym czasie. Na każdy powstały problem reagujemy natychmiast.

Odpowiednie relacje

KaDOM od początku stawia na odpowiednie relacje z najemcami, a to przekłada się na ich lojalność oraz uczciwość. To KaDOM zajmie się odpowiedziami na zgłoszenia najemców oraz rozwiązywaniem problemów.

Terminowość

Dbamy o to aby najemcy wpłacali na czas, 100% wpłat za pojawia się do 5 każdego miesiąca. Kontrolujemy terminów płatności za media a także przypominamy o nadchodzących zobowiązaniach.

Zauważysz zyski

Już od rozpoczęcia współpracy z KaDOM Zarzadzanie Najem zauważysz zysk oraz oszczędności czasu. Uzyskujemy wyższe czynsze najmu. Pomagamy w optymalizacji podatków. Więcej wolnego czasu dla Ciebie oraz spraw zawodowych.