O nas

Zarządzanie najmem długoterminowym oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - Zleć to nam!

Inwestowanie w apartamenty do wynajęcia jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych sposobów na pomnażanie majątku. Jeżeli dysponujesz jednym bądź większą liczbą lokali mieszkalnych lub usługowych wiesz, jak bardzo angażujące jest administrowanie i zarządzanie nieruchomościami. Konieczność poszukiwania lokatorów, pisanie ogłoszeń, dokonywanie napraw, wymian, konserwacji oraz kontrolowanie systematyczności wpłat to niemal drugi etat. Istnieje jednak sprawdzony sposób na to, aby oszczędzić Twój czas oraz całkowicie odciążyć Cię od obowiązków związanych z nadzorowaniem wynajmowanego lokalu – skorzystanie z usług agencji, która zajmie się administracją.

Skorzystaj z usług specjalisty, jakim jest zarządca nieruchomości. Przygotujemy za Ciebie atrakcyjne i angażujące ogłoszenie dotyczące wynajmu mieszkania. Pomożemy Ci w odnalezieniu najemcy, który spełni wspólnie ustalone kryteria i będzie gotowy zapłacić wyższy czynsz, przez co zmaksymalizujesz zyski. Jako agencja nieruchomości o wieloletnim doświadczeniu oferujemy kompleksowe zarządzanie i administrowanie budynkami w imieniu klienta.

Na czym polega zarządzanie najmem?
 

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

  • sporządzimy ogłoszenie, znajdziemy nowych lokatorów i w Twoim imieniu dopełnimy formalności i obowiązków administracyjnych,
  • przygotujemy mieszkanie pod wynajem oraz odciążymy Cię w zakresie obsługi zgłoszonych problemów,
  • pomożemy potencjalnym najemcom nieruchomości w naprawie drobnych usterek oraz zorganizowaniu fachowej pomocy w trudniejszych przypadkach,
  • sprawdzimy, czy opłaty za media oraz należności w spółdzielni/wspólnocie są regulowane na czas,
  • nasi agenci wyręczą Cię w bezpośrednich kontaktach z najemcami,
  • otrzymasz też cyklicznie sporządzany raport na temat stanu technicznego mieszkania.

Nasze doświadczenie w liczbach

560


MLN WARTOŚĆ
PORTFOLIO W PLN

10


LAT DOŚWIADCZENIA

91000


NAJWYŻSZY CZYNSZ
ZA LOKAL W PLN

715


ZARZĄDZANYCH LOKALI W WARSZAWIE

Dlaczego my

Najważniejszy jest czas!

Dokładamy wszelkich starań aby każda nieruchomość znalazła odpowiedniego najemcę w możliwie najkrótszym czasie. Na każdy powstały problem reagujemy natychmiast.

Odpowiednie relacje

KaDOM od początku stawia na odpowiednie relacje z najemcami, a to przekłada się na ich lojalność oraz uczciwość. To KaDOM zajmie się odpowiedziami na zgłoszenia najemców oraz rozwiązywaniem problemów.

Terminowość

Dbamy o to aby najemcy wpłacali na czas, 95 % wpłat za pojawia się do 5 każdego miesiąca. Kontrolujemy terminów płatności za media a także przypominamy o nadchodzących zobowiązaniach.

Zauważysz zyski

Już od rozpoczęcia współpracy z KaDOM Zarzadzanie Najem zauważysz zysk oraz oszczędności czasu. Uzyskujemy wyższe czynsze najmu. Pomagamy w optymalizacji podatków. Więcej wolnego czasu dla Ciebie oraz spraw zawodowych.